Alkol alınca dayanamadım

Merhaba beyler, ben Pınar, son derece özel ve aynı zamanda da 24 yaşında bir bayanım. Her zaman için eğlenmeyi seven ve hatta bundan da her anlamda zevk alan bir bayanım. Ama ben eğlenirken asla tek başıma eğlenmem ve yanımda mutlaka da bir erkek olur. Ama bu kişi genelde her zaman yanımda ola ve benim de tek kelime ile kankam olan kişidir. Onunla adeta her yere gider ve yediğimiz bile ayrı gitmezdi . Yine bu şekilde olan ama sonu son derece farklı ve benim de beklemediğim bir olay oldu. Ben şimdi sizlere bunu anlatmak ve sizlerle de paylaşmak istiyorum.
Eğlemeye gidiyoruz
Bilindiği gibi genelde alkol alan hemen her insan her zaman içinden geldiği gibi konuşur ve aklında olanları da aslında ortaya döker. Neyse biz yine arkadaşımla o akşam yine eğlenmek için gittik ve farkında olmadan bir yandan da oldukça fazla şekilde alkol almıştık. Gecenin ilerleyen zamanlarında ise farkın olmadan birbirimize karşı değişik cümleler kurmaya başlamıştık. Hatta bir ara benimle ilgili olarak son derece harika cümlelere kurması beni de mutlu etmişti. Bende zaten uzun yıllardan bu yana tanıdığım kişiye karşı boş değildim ve aklımda olanları bende söylemeye başladım. Bunun burada en azından bu şekilde sürmeyeceği konusunda ikimizde hem fikir olmuştuk ve farklı bir yere gitmek istediğimize karar verdik. Hesabı da ödedik ve çıktık. Ancak gitmek için zaman son derece geç olmuştu ve bizler de bana gitmeye karar verdik. Ben zaten yalnız yaşayan ve son derece de temiz ola bir bayandım. Daha sonra bize geldik ve eve geçtik.
Evde olanlar!
Eve geldikte hemen sonra dolabımda alkol vardı ve onu da aldık. Bardaklara koyduk ve salonda oturmaya başladık. Ardından ise bir süre hiç konuşmadık ve sadece birbirimize baktık. Daha sonra ateşli olan dudaklarını hissettim ve beni öpmek için eğildiğini anladım. Bende zaten hemen karşılık verdim ve oldukça uzun süre öpüştük. Artık bundan o kadar zevk aldım ki neredeyse zevk suyum bile gelmeye başlamıştı. Bende zaten o zaman anladım ki canım bunu istiyor. Bu arada ben bunları hissederken kendisi işi ilerletti ve amıma doğru ellemeye başladı. Önce biraz tuhaf gelse bile hoşuma gitmeye başlamıştı. Bir ara bana dedi ki yılardır seni sikmek istiyorum onu bu gece yapalım mı dedi. Bende kabul ettim ve üzerimizde ne varsa hepsini çıkardık ve doğru benim yatak odama geçtik.
Ateşli seks zamanları
Odaya geçtikten sonra önce amımı dili ile resmen emmeye başladı ve ben zevkten de adeta uçar haldeydim. Ama ben bunun daha da devam etmesini istemiyordum benim tek derdim taş gibi olan büyük sikini bir an önce almaktı. Sonra o da ayağa kalktı ve bacaklarımı ayırmamı istedi, bende dediğini yaptı ve o ateşli olan amıma büyük yarağını soktu. İnanılmaz bir zevk aldım ve daha girer girmez boşaldım. Daha sonra ben bunu devam ettirmesini istedim ve içime boşalmasını istedim. O da zaten hemen kabul etti ve son derece de seri olan şekilde beni sikmeye başladı. Muhteşem bir zevk alıyor ve adeta yastıkları ısırıyordum. Bunda mutlaka alkolün de etkisi vardı ama ben zevk alıyordum. İkimizde yorgun düşene kadar devam ettik ve o gece sabaha kadar seks yaparak yılların acısını resmen çıkardık.

Leave a Reply