Hayatımın adamına veriyorum

Selamlar arkadaşlar, sizlere başıma gelen son derece özel ve bir yandan da ilginç olan bir olayı hemen anlatmak istiyorum. İsmim Burcu, 21 yaşında genç bir bayanım. Aynı zamanda etrafımdaki erkeklerin her zaman güzünün düştüğü oldukça muazzam fiziği olan bir bayanım. Başıma gelen olayı anlattığım zaman aslında ne kadar da özel bir bayan olduğumu sizlerde göreceksiniz. O zaman hemen bende başlamak istiyorum olur değil mi?
Erkek arkadaşımla yaşadıklarım
Ben yaklaşık olarak 4 yıldan bu yana ismi Ethem olan erkek arkadaşımla yaşayan bir bayanım. Bana artık evlenmek istediğini ve bu yüzden de acele etmemiz gerektiğini söyledi. Bu durum bana biraz tuhaf gelmiş olsa bile bir yandan da son derece hoşuma gitti. Zaten 4 yıl gibi uzun olan bir süreden bu yana birlikteydik. Düğünden önce benden istediği ise ailelerle tanışmadan önce güzel bir tatile gitmek istediğini söyledi. Ama bu durum uzun değil sadece 2 günlük bir tatil hatta kaçamak olacaktır. Ben önce kabul etmedim ama son derece ısrarlı şekilde söylemesinin ardından bende kabul ettim. Neyse çok fazla uzatmak istemiyorum. Biz birlikte iki gün için Antalya iline gittik. Kendisi son derece özel bir otel ayarlamış ve bana da sürpriz yapmıştı. Bu durum hem heyecanlanmam hem de mutlu olmam için zaten yeterli olacaktı. Ama asıl daha sonra yaşanacaklar ise son derece özel olacaktı.
Otel odasına girişimiz
Antalya ilinde geldikten ve otele de geldikten sonra gerekli işlemleri yaptırdık ve hemen odamıza çıkmak üzere yola çıktık. Odaya çıkar çıkmaz hemen üstüme atladı ve seni çok istiyorum dedi. Ben tek kelime ile şok olmuştum. Meğer erkek arkadaşım beni sadece sikmek için onca şeyi yapmıştı. Ben önce itiraz ettim ama bana zaten evleneceğiz sen benimsin ve helalimsin diyerek ikna etti. Bende buna kabul ettim ve hemen birlikte olmak için aceleye gerek olmadığını, daha 2 gün burada olacağımızı söyledim. O ise bana 2 gün yetmez bile deyip doğrudan dudaklarıma yumuldu. Son derece ateşli şekilde öpüyor ve beni de benden alıyordu. Benden bundan büyük bir zevk almıştım. Bende o zaman kendimi hemen bıraktım ve onu öpmeye başladım. Ama öperken bir yandan da bana yakınlaştıkça büyük olan sikini de hissetmeye başlamıştım. O zaman daha da ileriye gitmenin bence de zamanı gelmişti. Hemen pantolonunu indirmesini söyledim bende o sırada üzerinde olanları çıkarmaya başladım. Hızlı bir şekilde soyunması zaten beni ne kadar arzuladığını da gösteriyordu.
Mükemmel şekilde beni sikti
Daha sonra ise beni yatağa uzattı ve amımdan yalamaya başladı, bende bundan zevk almaya ve ufak bir şekilde inlemeye başladım. Ben inledikçe o daha çok öpüyor ve dilini daha da derinlere sokuyordu. Bende bu durumda daha zevk alıyordum. Ardından ise artık sok dedim yoksa yanacağım dedim. O da hemen sikini çıkardı ve ıslak olan amıma dayadı. Nasıl bir zevk alıyordum ki daha girmeden boşalmıştım. O ise yavaş bir şekilde içime giriyor ve beni de resmen delirtiyordu. Bu şekilde defalarca beni sikti ve tek kelime ile de mükemmel şekilde sikti. Ben bu olaydan sonra 2 gün daha odadan bile çıkmadım ve her gece sevdiğim adamın yarağını aldım. Şu an evliyiz ve inanılmaz şekilde ateşli olan bir seks hayatımız var. Bunun başlangıcı da bu olay olu diyebilirim.

Leave a Reply