Muskacı hocanın yarağını yedim

Merhaba arkadaşlar ben Hatice. Son derece özel ve bir yandan da oldukça ateşli ola bir bayan olduğumu sizlere söylemek ve başımdan geçen olayı da hemen anlatmak istiyorum. Ben bu arada 29 yaşında bir bayanım ve aynı zamanda esmer tenliyim. Çevremde de her zaman ilgi çeken, dik göğüsleri olan bir bayanım. Bundan 1 yıl önce kadar baş ağrım oldu ve ben doktora gittim. Ama herhangi bir şekilde çözüm bulmak bir yana bir şey yok diyerek beni geri gönderdiler. Ben bu duruma son derece sinirlendim ve komşumuzun da tavsiyesi üzerine yakın yerde oturmakta olan 45 yaşlarında bir hocaya gitmemin belki de çok daha iyi olacağını söylediler. Be bu tip olan durumlara pek inanmasam bile baş ağrım yüzünden en azından denemek için gitmeye karar verdim.
İlk defa göğüslerimi elledi
Hoca aslında son derece yakışıklı ve aynı zamanda oldukça da komik olan hoş bir adamdı. Hoşuma da gitmedi desem yalan atmış olacağım. Neyse ben gittim ve o gün üzerime son derece dar ola giysiler giydim. Neden bu şekilde oldu bilmiyorum ama sanırım o gün denk geldi. Neyse odaya girdikten sonra bir süre baş başa kalmamız gerektiğini söyledi ve ayrı bir odaya gittik. Odaya geçince bana yakınlaştı ve korkma dedi. Değişik şekilde dua ederken bir yandan da bana dokunmaya ve göğüslerime ellemeye başladı. Bu durum bana biraz tuhaf gelse bile aslında giderek hoşuma da gitmeye başladı. İlk görüşme bu şekilde bitti ve dışarıda da birçok kişi olduğu için yarın yine gel devam edelim dedi. Ben aslında zevk almıştım ve yarın bu kez sütyen giymeden gittim. Tekrar ayı odaya geçtik ve aynen dün olduğu gibi bana dokunmaya başladı.
Bir anda saldırdı
Ancak bu kez çok daha farklı şekilde ve adeta şehvetli bir şekilde ellediğini fark ettim. Bu arada bana son derece de yakın olduğu için bir yandan da sikinin de oldukça dikleştiğini fark ettim. İnanılmaz büyüktü ve ben bundan da keyif almaya başladım. Sonra bir anda dudaklarıma yumuldu ve en harika olan şekilde ateşli olarak beni öpmeye başladı. Sanki karşımda 45 yaşında değil, 25 yaşında bir adam vardı. Evde de kimse olmadığı için bende bir şey demedim ve devam ettik. Artık tek derdi sadece ve sadece beni sikmekti. Bende bunu anladım ve karşılık vermeye başladım. Yatakta hemen üzerimi çıkardı ve resmen azmış gibi her yerimden öpmeye ve adeta yalamaya beni yemeye başladı. Bende bir yandan boş durmuyor ve sikini elime alıyordum.
Ateşli şekilde beni sikti
Bu durum bu şekilde devam ederken, ben hızlı olarak üstüne çıktım ve sert olan yarağının üzerine oturdum. O anda da inanılmaz bir zevk aldım ve üzerinde adeta at gibi zıplamaya başladım. Harika şekilde sikiyor ve beni resmen benden alıyordu. O gece defalarca hocanın sikini yedim. İnanılmaz bir haz aldım ve bundan da mutluluk duydum. Şu an aslında son derece iyiyim ve baş ağrım da kalmadı. Özel olan hocamla ile her zaman için görüşmeye devam ediyorum. Son derece ateşli ve bir yandan da büyük yarağa sahip olan bu adamdan zaten artık kopmam söz konusu bile değil. Çünkü oldukça harika şekilde seks yapıyor ve beni de her defasında en az 4-5 defa boşaltıyor!

Leave a Reply