Otobüste başlayan seks masalı!

Ben sizlere ilk olarak merhaba demek istiyorum beyler, 22 yaşında oldukça genç ve aynı zamanda son derece de seksi olan bir bayanım. Birkaç ay önce başıma gelen ve halen aklımda olan bir olayı hemen sizlere anlatmak istiyorum. İsmim bu arada Burçin, aslen Bursa ilinden olan sarışın bir bayanım demek istiyorum. Ben okuldan dolayı da çoğu zaman İstanbul’a gitmek zorunda kalıyordum. Yine bu şekilde bir gün tatil dönüşünde eve dönmek üzere, otobüse gittim ve de bindim. Yolculuk sırasında otobüs içi son derece sıcak olduğu için ben bir yandan da mini etek giymiştim. Hava da zaten oldukça sıcaktı, eyse yolculuk sırasında bir ara fark ettim hemen arkamda yer alan koltukta son derece yakışıklı ve aynı zamanda güçlü olduğu belli olan bir erkek resmen gözleri ile beni yiyordu. Ancak ben önce biraz utansam bile bu durum son derece de hoşuma gitmişti. Resmen açık olan bacaklarıma bakıyor ve adeta içinden beni sikmeyi geçiriyordu.
Molada tanışma
Otobüs mola verince bende aşağıya indim ve sigara içmeye başladım. Tam sigarayı almıştım ki oğlan yanıma geldi ve merhaba diyerek tanışmak istediğini pat diye söyledi. Bu tip olan cesur erkekleri bende her zaman seven bir bayandım. Merhaba dedim ve tanıştık. İstanbul ilinde oturan ve oda benim gibi okuyan biriymiş, sıcak bir sohbet oldu aramıza ve yan yana yolculuk yaptık. Bu sırada iki de bir bacaklarıma kendi bacakları ile dokunması bile bende tuhaf bir heyecan ortaya çıkarmıştı. Yolculuk bitince yarın akşam buluşmak ve çay içmek için karar aldık.
Seks olayı başlıyor
Ertesi akşam ben son derece seksi bir giysi giydim ve yanına gittim. O da aynı şekilde ince ve tüm vücut hatlarını kollarını ortaya çıkan bir giysi giymişti. Konuşurken bir ara nasıl olduysa sımsıcak olan eli kalçalarıma dokundu. Bu oldukça hoşuma gitmişti. Evde kaldığını ve beni de evine davet etmek istediğini de hemen söyledi. Bende kabul ettim ve evine gittik. Son derece düzenli ve tertipli olduğu zaten belli idi. Koltuğa oturduk ve adam hemen dudaklarıma yapıştı. Bende artık be olursa olsun ama bu yarağı yemek istiyorum dedim içimden ve olaya bıraktım kendimi. Kendisi son derece usta olan şekilde adeta beni parmaklıyor her tarafımı da yalıyordu. Aradan belli bir zaman geçince sikini çıkardı ve bende o demeden hemen ağzıma aldım. Muhteşem şekilde emiyor ve daha da büyümesini sağlıyordum. O da aynı şekilde bir yandan göğüslerime dokunuyor bir yandan da amımı okşuyordu.
İçime defalarca girdi
Sonra ben sırt üstü uzandım ve bacaklarımı ayırdım artık içime girmesini istiyor ve bu konuda da resmen deliriyordum. O ise aksine ayağa kaldırdı ve ters yatmamı istedi. Bana arkadan girecekti, önce biraz tereddüt ettim ancak sonra kabul ettim. Bende ayağa kalktım ve masaya domaldım. Arkamdan geldi ve ıslak amıma önce ucunu sonra ise tamamını soktu. Muhteşem bir zevk alıyor ve adeta deliriyordum. Bende daha hızlı olmasını istiyordum. Bu şekilde defalarca içime girdi ve boşaldım. Ardından ise bir kez daha sikmek için bu kez kucağına aldı ve üstüne geçtim. Aynı şekilde ben bu kez mükemmel bir şekilde zevk aldım ve bende boşaldım. Otobüste başlayan ve yatakta biten bu seks olayı bana her yönden muhteşem bir tat bıraktı demek istiyorum

Leave a Reply