Özel şekilde beni siktiler

Öncelikle merhabalar arkadaşlar, sizlere hemen başıma gelen ve aynı zamanda son derece de gerçek olan hikayemi anlatmak istiyorum. Ama önce sizlere kendime hakkında bilgi versem daha iyi olacak. İsmim Nermin, ben şuanda 25 yaşında alımlı bir bayanım. Bu olay ise başıma 2 yıl önce geldi. O zamanlar ben üniversite son sınıfta okuyan ve dersleri de son derece iyi olan biriydim. Ama son olarak geçmem gereken bir sınav vardı ve ona çalışmam gerekiyordu. Bu yüzden de en yakın arkadaşlarımdan olan Metin ile görüşmem lazımdı. Telefon ettim ve beni evine davet etti. Hatta iki üç arkadaşının daha olduğunu ve ders çalıştıklarını bana söyledi. Bende kabul ettim ve akşama doğru üzerine normal giysiler giyerek onlara doğru yola çıktım.
Evde başıma gelenler
Eve vardıktan sonra ilk olarak oldukça sıcak bir ortam gördüm ve herkes ders çalışıyordu. Bir ara Metin bana bir şeyler içer misin diye sorunca bende çay dedim. O da neyi çayı soğuk bir şeyler deyince ben vazgeçtim. Kendisi aşağıya idi ve buz gibi içkiler alıp geldi. Bu durum açıkçası canımı da sıkmıştı. Ama ben belli etmedim. Daha sonra tüm arkadaşları bir yandan içki içtiler ve konuşmaya başladılar. Zaten içeride 4 kişi vardı. Ben artık gitmek için hazırlanırken telefon geldi ve bir arkadaşımla kavga ettim. Benimde buna fena halde canım sıkıldı. Bu yüzden bende bir içki aldım ve erkeklerin yanına geçtim. İçki içtikten sonra ben bunu sanırım fazla kaçırdım ve hemen normal şekilde olmak için ayılmam gerektiğine karar verdim.
Yatak odasına gidelim
Bir ara Metin bana yanaştı ve göğüslerime dokundu. Önce biraz tuhaf gelse bile aslında son derece hoşuma gitti. Pek bir şey belli etmesem bile bende bundan zevk aldım. Bana daha sonra yatak odasına gitmek istediğini söyledi. Benimde hafif kafam güzel olduğu için Metin’in sikini hayal etmeye başladım. Zaten normalde de çocuktan hoşlanan bir bayandım. Sonra yatak odasına gittik. Ben odaya girere girmez Metin dudaklarıma yumuldu ve hemen beni öpmeye başladı. Bu durum benim de oldukça hoşuma gitti ve hemen bende ellerimle onun yarağına dokunmaya başladım. Bir anda taş gibi olduğunu gördüm, hemen fermuarını indirdim ve taş gibi yarağı bende yalamaya başladım. Bu arada Metin boş durmuyor ve bir yandan da benim amımı parmaklıyordu. Aldığım zevk ise muhteşemdi. Sonra artık beni sik demeye başladım ama onun henüz niyeti yoktu. Birazdan dedikten sonra bu kez dili ile resmen amımı sikmeye başladı. Neredeyse sularım fışkıracaktı, bu arada göğüslerimde taş gibi olmuştu.
Götümden defalarca sikti
Daha sonra beni yatağa attı ve önce amıma defalarca yarağı ile vurdu, ben ise resme kıvranıyor ve artık onu içimde istiyordum. Ben bu şekilde düşünürken Metin bir anda yarağını sulu amcığıma soktu ve resmen gözümden yaş geldi. Ama aldığım zevk muhteşemdi defalarca git gel yapınca ben zaten boşaldım. O ise boşalmadı ve arkamı dönmemi istedi. Kremli şekilde olan yarağımı göt deliğimin üzerinde gezdiriyordu önce yavaş sonra ise oldukça hızlı olan şekilde bana abandı. Götümden giren yarak adeta aklımı başımdan aldı. Bende inanılmaz bir zevk alarak daha hızlı olmasını istedim. O daha hızlı oldukça ben boşaldım ve defalarca seks yaparak sabaha kadar birçok kez içime boşaldı, muhteşem bir geceydi!

Leave a Reply